Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 27.04.2013, 20:39
Glazik napisał(a):Wyświetl post
POLSKA PILKA NOZNA nadal JEST SKORUMPOWANA!!! zapamietajcie te slowa!! za kilka lat wyjdzie znow to wszystko i odejma znow za kare po 3 pkt winnym. Pomylki sedziowskie,te dziwne wyniki w I lidze to wszystko dzieje sie na naszych oczach,kazdy wie ze cos jest nie tak ale przechodzi to bezkarnie... LOdzik pod stolem to sposob parchow na Awans.


QRwa jak mozna byc kibicem takiej Floty idziesz z wiara na stadion a kopacze daja sie ladowac w dupala...
Wszyscy pływają w tym bagienku i malutko jest takich, którzy mają (jeszcze) czyste sumienie.
Nie znasz dnia ani godziny kiedy Twoi ulubieńcy zrobią to samo.
Odpowiedz cytując