Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.04.2013, 20:17
Nie ma Wisły bez Cupiała a jeśli ktoś pożegna sie z Wisłą to prędzej Legionista niż C.Smuda już na wylocie a w Wiśle powoli zacznie sie szukanie winnych nieudanego sezonu .Kulawik pewnie zostanie w trybie oszczędnościowym a kadra uszczupli sie o Pareike i ostatniego Holendra ewentualnie kogoś z trójki Głowacki ,Kosowski,Sobolewski.A C zacznie czystki wyjątkowo od góry i wyjątkowo największym transferem może być Smuda w miejsce Legionisty i Frankowski jako człowiek Smudy w sztabie Kulawika.Aczkolwiek to tylko jeden z możliwych scenariuszy jaki zajdzie w Wiśle po sezonie,możliwe też że wszystko zostanie po staremu na górze
Odpowiedz cytując