Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.04.2013, 20:17
POLSKA PILKA NOZNA nadal JEST SKORUMPOWANA!!! zapamietajcie te slowa!! za kilka lat wyjdzie znow to wszystko i odejma znow za kare po 3 pkt winnym. Pomylki sedziowskie,te dziwne wyniki w I lidze to wszystko dzieje sie na naszych oczach,kazdy wie ze cos jest nie tak ale przechodzi to bezkarnie... LOdzik pod stolem to sposob parchow na Awans.


QRwa jak mozna byc kibicem takiej Floty idziesz z wiara na stadion a kopacze daja sie ladowac w dupala...
Odpowiedz cytując