Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23348
Stary 27.04.2013, 20:10
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A mógłbyś go z łaski swojej nie cytować? Niektórzy z nas maja go w ignorowanych nie bez powodu...

Przepraszam, właśnie dołączyłem do grona szczęśliwców.

Co do tematu - zaczyna być jeszcze zabawniej w tej lidze. Legia zaczyna nabierać rozpędu )) Przerażające jest też to, że my mamy całkiem realne szanse na czwarte miejsce.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 27.04.2013 o godz. 20:13.
Odpowiedz cytując