wolfy napisał(a):

|
A mógłbyś go z łaski swojej nie cytować? Niektórzy z nas maja go w ignorowanych nie bez powodu...
|
Przepraszam, właśnie dołączyłem do grona szczęśliwców.
Co do tematu - zaczyna być jeszcze zabawniej w tej lidze. Legia zaczyna nabierać rozpędu )) Przerażające jest też to, że my mamy całkiem realne szanse na czwarte miejsce.