Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22506
Stary 27.04.2013, 19:23
Napisałem już wyżej co o tej sprawie sądzę. "Sprawa Blidy", a dokładnie mówiąc sprawa jej tragicznej śmierci, czy jak inni wolą samobójstwa to był wyłącznie wątek "afery węglowej", czyli szerszej sprawy, gdzie różne służby współpracowały a na słynnych naradach omawiano ją w mniejszym, bądź większym zakresie (słusznie, że omawiano, gdyż była to jedna z największych afer korupcyjnych po 89 roku).