Tak samo jak musicie się gimnastykować, aby każdą sytuację z lat 2005-2007 wybielać Perwollem
Dokładnie o to, że każdy kto ma odmienne opinie nt. funkcjonowania CBA, pamięta o tym, że w żadnym z dotychczasowych rządów nie było aż tylu skorumpowanych ministrów (Lepper, Lipiec i Kaczmarek), potępia działalność szeryfa Ziobry w więcej niż kilku sprawach, a także delikatnie mówiąc doszukuje się drugiego dna w koalicji PiS-LPR-SO i uważa, że ta koalicja była szkodliwa dla Polski od razu trafiał tutaj do szuflady z platfusami, lemingami i podobnymi żyjątkami, a możliwość racjonalnej dyskusja była ograniczana do minimum co widać na załączonym obrazku na tej stronie.