Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 27.04.2013, 16:37
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Puchary to dla nas w obecnej sytuacji klubu byłaby katastrofa.
A puchary - darujmy sobie, w tym momencie to nie dla nas zabawa...
Zaczyna to wyglądać jakby wszyscy poza L, Amiką (łudzącą się, że może wyprzedzić L) i Śląskiem (który przez PP może zacząć od wyższej rundy LE) myśleli w ten sposób.Lechia, Groclin.. jak jutro żabole nie wygrają to co o tym wyszystkim sądzić?
W tej sytuacji powiększenie ligi albo zwiększenie liczby meczów to będzie tylko wydłużenie tej tragifarsy.
@ rav
mnie się wydaje, że to sztywne 3,5 roku
Odpowiedz cytując