Skoro w takiej opozycji byli łapówkarze to się nimi zajmowali - proste. Zresztą CBA w czasach rządów PiS-u zatrzymało także ich ministra sportu Lipca. A za rządów PO przez 6 lat nie zatrzymało na tak wysokich pozycjach nikogo, a jestem pewny, że przy takich inwestycjach przed EURO nie jeden wałek poszedł.
Co do Macierewicza to prawda, że przypadkiem pomówił bodajże 4 osoby, ale zrobił sporo więcej likwidując WSI, przez co zapewne do dziś się za to na nim mszczą (głównie poprzez media robiąc z niego oszołoma)
http://tupolew.blog.onet.pl/2010/04/...ybrane-punkty/