szprotson napisał(a):

|
Jakie wszyscy? Lali z Nas Ci którzy zazdrościli.
|
Nie z nas, tylko Ruchu Chorzów po tym jak Czesi przekręcili im licznik. Sam miałem z nich niezły ubaw.
Chyba, że jesteś ich kibicem.
Walczyć o trzy punkty w każdym meczu - jasne. Ale sam awans niczego dobrego raczej nam nie przyniesie.