wolfy napisał(a):

|
Pamiętacie jak z nich wszyscy lali? Chcecie, żebyśmy byli na ich miejscu?
|
Jakie wszyscy? Lali z Nas Ci którzy zazdrościli.
Jeśli w każdym meczu Nasza drużyna nie będzie grała o 3 punkty to niech spierdala do C klasy.
wczoraj bardzo pozytywnie Stolarski i Alan.
Boguski katastrofa, Chrapek beznadziejny o Osmanie to juz wszystko wiadomo.
Ale wczoraj pierwszy raz od dawna widziałem druzyne która chciał grać piłką. Wiadomo ze nie wszystko wychodziło, ale szanowali piłke, a nie grali zasranej nic nie dającej dzidy.