Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 27.04.2013, 14:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pamiętacie jak z nich wszyscy lali? Chcecie, żebyśmy byli na ich miejscu?
Jakie wszyscy? Lali z Nas Ci którzy zazdrościli.
Jeśli w każdym meczu Nasza drużyna nie będzie grała o 3 punkty to niech spierdala do C klasy.

wczoraj bardzo pozytywnie Stolarski i Alan.
Boguski katastrofa, Chrapek beznadziejny o Osmanie to juz wszystko wiadomo.

Ale wczoraj pierwszy raz od dawna widziałem druzyne która chciał grać piłką. Wiadomo ze nie wszystko wychodziło, ale szanowali piłke, a nie grali zasranej nic nie dającej dzidy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując