Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 27.04.2013, 13:26
Co do Miśkiewicza to o grę na lini nie można się do niego przyczepić w tym meczu natomiast popełnił naprawdę fatalny błąd w sytuacji kiedy czerwoną dostał Chavez. W tym wyrzucie popełnił dwa błędy, pierwszy błąd to adresat bo Chavez nie był przygotowany na to aby dostać piłkę, drugi błąd to sposób wyrzutu... jak można wyrzucić piłkę własnemu obrońcy na tak małej odległości że robi ona 3,4 kozły, jak on miał to spokojnie przyjąć ?
Taką piłkę trzeba poturlać po ziemi a nie robić "kaczki" na murawie.

Dobry mecz Stolarskiego oraz Urygi co wszyscy zauważyli. W takich sytuacjach zastanawia mnie to czy jest np sens aby Stolarski jeździł na jakieś kadry podczas gdy on mógłby spokojnie trenować z pierwszą drużyną, jeśli nie grać w pierwszym składzie to przynajmniej dostawać co najmniej te 15-20 minut. Nie wiem czy te wyjazdy są dla niego bardziej korzystne niż np to aby był w klubie i mógł regularnie grać.
Odpowiedz cytując