|
Tak z ciekawości : czy ktoś tutaj pracuje w TF (najchętniej bym spytał kogoś z maszyn, z fabryki) i ma coś ciekawego do powiedzenia o stylu zarządzania i ogólnie atmosferze w zakładzie?
Słyszałem różne historie, oczywiście skrajnie subiektywne. Chciałbym je zweryfikować. Warunki wewnętrzne i atmosfera w firmie też jakoś świadczą o panu Cupiale jako przedsiębiorcy i człowieku.
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix
|