Temat
:
WISŁA Kraków - Widzew Łódź, 26 kwietnia 20:45 (Kibicowsko/piłkarski)
Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
68
27.04.2013, 13:17
Nie wiem ,co w tym zespole robią Chrapek i Burliga .Z Urygi i Stolarskiego będziemy mieć pożytek. Jeśli odejdzie Pareiko , to na już potrzebny jest bramkarz , bo żaden z pozostałych się nie nadaje.
andys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andys
Znajdź inne posty napisane przez andys