Wyświetl pojedynczy post
andys
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 27.04.2013, 13:17
Nie wiem ,co w tym zespole robią Chrapek i Burliga .Z Urygi i Stolarskiego będziemy mieć pożytek. Jeśli odejdzie Pareiko , to na już potrzebny jest bramkarz , bo żaden z pozostałych się nie nadaje.
Odpowiedz cytując