jacekbum napisał(a):

|
3.Przed naszym ostatnim sezonem w europie tez były płacze,że dostaniemy od litwinów kazachów itp a skonczyliśmy na wyjściu z grupy .
|
Przed naszym ostatnim sezonem w europie czyli lato 2011 to wszyscy zachwycali się jak to dyrektor sportowy nie współpracuje z trenerem w doborze zawodników i już przed I meczem (ze Skonto) mamy gotowy skład, a nie tak jak było dawniej, że kupujemy jak przejdziemy. Tak więc nastroje były dobre wtedy. No i awans zresztą też był blisko.