|
Uważam, że nasza kadra winna być wzmocniona ligowymi średniakami na najbliższy sezon.
Z chęcią widziałbym Milę w naszej kadrze - nie wiem jak wygląda jego sytuacja na rynku - może ktoś inny się interesuje nim - ciężko też będzie go zdobyć, bo Wisła w przyszłym sezonie w pucharach raczej na 100% nie wystąpi. Jeśli nie Milę, to Rubena Jurado z Piasta - a z Gargułą bym się definitywnie rozstał.
Sprzedałbym, albo rozwiązałbym kontrakt z Wilkiem - moim zdaniem ten piłkarz nie potrafi grać - często robi niepotrzebne długie przebieżki po całym boisku - na meczu nie liczy się przypadkowość, ale powtarzalność, a ja u niego takich zachowań nie dostrzegam - raz mu coś wyjdzie, a raz nie, zatem jego gra jako defensywnego pomocnika wygląda na bardzo przeciętną.
Sprowadziłbym do Wisły Kamila Wacławczyka z Bełchatowa, któremu kończy się kontrakt z GKS-em. Byłby bardzo pożytecznym piłkarzem w środku pola - dużo widzi, potrafi nieźle zagrać krosowe podanie.
Do tego - Mateusza Matrasa z Piasta Gliwice - ten transfer mógłby jednak drogo kosztować, ale potrzebujemy na gwałt bardzo dobrze rozwijającego się defensywnego pomocnika, a Matras taki jest.
Przy założeniu, że Bednarz odejdzie, a pojawi się dyrektor sportowy z głową, te transfery stają się transferami realnymi. Potrzebujemy piłkarzy, którzy wzmocnią nasz środek pola, bo narazie w tej formacji mamy największe luki.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 27.04.2013 o godz. 12:56.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|