Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22484
Stary 27.04.2013, 11:57
szkoda komentować ten wyrok.
Poczucie przyzwoitości nakazałoby mi (gdybym popierał PO) zapaść się ze wstydu pod ziemię.
Zwykłe manipulowanie paragrafami.
Cała Polska widziała (hehe), jak Sawicka opowiada o "kręceniu lodów" więc prowokacja była wymierzona w osobę, (polityka) zainteresowaną nielegalnymi wpływami na swoje konto. Prowokacja wobec takiej osoby była jak najbardziej zasadna.
Sądziłem, że prawnicy nie dadzą rady tego odkręcić, ale myliłem się.
Gdybym ja, albo ktokolwiek ze zwykłych obywateli pracując w jakimś urzędzie, sprowokowany wziął łapówkę na kwotę niewspółmiernie niższą, już dawno bym siedział a cały mój majątek juz cieszyłby jakiegoś partyjnego kacyka.
Ja rozumiem, ewentualnie skazać w zawieszeniu, czy oddalić oskarżenie z powodów nawet formalnych, ale uniewinnić chytrą babę?

Czekam na memy w internecie o Sawickiej i o polskim sądownictwie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....