Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 27.04.2013, 11:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Puchary to dla nas w obecnej sytuacji klubu byłaby katastrofa.

1. Nie zanosi się na wzmocnienia - pewnie odpadniemy z klubem z Kazachstanu
2. Przygotowania do pucharów zapewne wywrócą cykl przygotowań do sezonu
3. Odpadnięcie z zapewne bardzo słabym przeciwnikiem na dzień dobry podważy pozycję nowego trenera. I nie ma znaczenia kto nim będzie - Cupiał zapewne mu tego nie wybaczy
4. Pierwsza runda (a na niej się zapewne skończy) nie daje większej kasy, wręcz trzeba dopłacać - (rywal z Armenii)
5. Będziemy znowu pośmiewiskiem pół polski piłkarskiej po kolejnym blamażu
6. Atmosfera w klubie znowu siądzie

A my zamiast pucharów powinniśmy wiedząc że będzie krucho z kasą tak samo jak w tym sezonie (wywiad z Bednarzem):
1. Ogrywać młodych do końca sezonu - ktoś nas będzie musiał utrzymać w przyszłym sezonie
2. Podpisać kontrakt z Sarkim

A puchary - darujmy sobie, w tym momencie to nie dla nas zabawa...

BTW
Tym zwycięstwem nad Widzewem utrzymaliśmy się w lidze
odp:

1.Europejskie puchary to większe prawdopodobieństwo wzmocnień,nawet Bednarz zdaje sobie sprawe,że z tym składem w europie nie pogramy.

2.Puchary startują przed ligą skoro zaczniemy wcześniej przygotowania to są szanse,że lepiej wejdziemy w lige.

3.Przed naszym ostatnim sezonem w europie tez były płacze,że dostaniemy od litwinów kazachów itp a skonczyliśmy na wyjściu z grupy .

4.Mając wysoki ranking mamy rozstawienie w każdej rundzie więc spokojnie możemy wejść do fazy grupowej a tutaj już spora kasa.

5.Będziemy znowu bohaterami jeżeli wyjdziemy z grupy i zagramy na wiosne w 1/16 LE.

6.Atmosfera w klubie będzie wyśmienita
Odpowiedz cytując