|
Taki skład jak wczoraj(z 3 korektami) chciałbym oglądać do końca sezonu. W Poznaniu koniecznie Bunoza za Burligę(szykują się 3 lata męki), ktokolwiek za Chrapka i Głowacki za Chaveza. Cieszy fakt, że Kulawik nie bał się wprowadzić do I składu Stolarskiego i Urygę. Czy będzie miał odwagę wystawić ich za tydzień? Zagrali co najmniej dobrze, chociaż trzeba wziąć poprawkę na to, że Widzew był tragiczny w ofensywie. Bałbym się wystawić ich w Poznaniu. Z drugiej strony zbyt dużej alternatywy nie mamy. Chavez pauzuje, Sobol potrzebny w środku pola, więc obok Głowy zagra zapewne Uryga. Jeżeli wyleczy się Jovanovic, dałbym go na prawą obronę, a Stolarskiego ogrywał w następnych meczach.
|