DJ Hazel napisał(a):

|
Gdyby nie poszedł za ta akcja czego np nie zrobiłby juz Boguski nie wygralibyśmy.
|
Ten kij ma też drugi koniec.
Gdyby Patryk poruszał się bez piłki w ten sam sposób jak Rafał to prowadzilibyśmy już do przerwy po jego bramce do pustej bramki i asyście Sarkiego.
Całkowicie nie rozumiem tej nagonki na Boguskiego
Zgadzam się z uwagami, które pisze
Baala prócz tej dotyczącej Gordana.
Dla mnie to zawodnik którego powinniśmy się w czerwcu pozbyć.
Również chciałbym zobaczyć Chrapka bliżej środka, a nawet za zawodnikami drugiej linii.
Wygląda mi na chłopaka, który mógłby rozszerzać grę czyli robić coś przez brak czego już trzeci sezon cierpimy