WiślakNH napisał(a):

Overy to nie bekowy kupon bo na overach można dobrze zarabiać tylko stawki oscylujące w granicach 500-1000zł
|
No zgadza się. Ten był bekowy bo dużo zdarzeń i mała stawka
Lakers - San Antonio(-1,5) 2 1,4
Celtics - NY Knicks(-2,5) 2 2,62
GSW(-2,5) - Nuggets 1 2,25 (muahahahahah 108:105 na 22s przed końcem jeszcze było, GSA 2 osobiste zjebało między innymi w tym czasie)
5j
A na dzisiaj:
Dynamo - Sarańsk 1 1,33
Wolfsburg - Moenchengladbach over1,5 1,3
25j
Bayern - Freiburg Bayern over2,5 1,83
30j
Strzelcy:
Falcao 2,0
Gerrard 3,3
Pizarro 1,53
Bale 2,2
5j
Breda - Ajax over2,5 1,4
Cagliari - Udinese btts 1,66
Lechia - Podbeskidzie over2,5 2,1
Lorient - Marsylia over2,5 2,0
5j