Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23343
Stary 27.04.2013, 09:23
rafkur
Cytat:
Misiu kolorowy ale większość wali Barcelona itp. Oglądam ją tak jak oglądam filmy z Angelina Jolie co nie zmienia faktu, że posuwam żonę a nie walę konia przy zdjęciach celebrytek.
Misiu kolorowy, ale czy mis umie czytac? Meritum tematu to bledy sedziowskie, nie Barcelona. A nawet nie Angelina Jolie i to kogo ty posuwasz

W moim poscie zwracam uwage na to ze nawet na najwyzszym poziomie (polfinaly LM, cwiercfinaly LM) dochodzi do wielbladow ktore wplywaja na obraz spotkania. Zgodnie z wasza definicja (wielblad przy pierwszym golu Legii - drukowanie) musimy dojsc do wniosku ze w co drugim meczu na poziomie LM sezonu 12/13 wiosna dochodzi do drukowania.

Pytanie tylko teraz jest nastepujace; kto drukuje najbardziej, kto wydrukowal sobie tylko polfinal a kto wydrukowal sobie final?

Czy wolfy, znany ekspert w dziedzinie detektowania drukarni, moze nam na to pytanie odpowiedziec?



Misiu kochany, czy mis teraz zrozumial to co napisalem?
Odpowiedz cytując