rafkur
Cytat:
|
Misiu kolorowy ale większość wali Barcelona itp. Oglądam ją tak jak oglądam filmy z Angelina Jolie co nie zmienia faktu, że posuwam żonę a nie walę konia przy zdjęciach celebrytek.
|
Misiu kolorowy, ale czy mis umie czytac?
Meritum tematu to bledy sedziowskie, nie Barcelona. A nawet nie Angelina Jolie i to kogo ty posuwasz
W moim poscie zwracam uwage na to ze nawet na najwyzszym poziomie (polfinaly LM, cwiercfinaly LM) dochodzi do wielbladow ktore wplywaja na obraz spotkania. Zgodnie z wasza definicja (wielblad przy pierwszym golu Legii - drukowanie) musimy dojsc do wniosku ze w co drugim meczu na poziomie LM sezonu 12/13 wiosna dochodzi do drukowania.
Pytanie tylko teraz jest nastepujace; kto drukuje najbardziej, kto wydrukowal sobie tylko polfinal a kto wydrukowal sobie final?
Czy
wolfy, znany ekspert w dziedzinie detektowania drukarni, moze nam na to pytanie odpowiedziec?
Misiu kochany, czy mis teraz zrozumial to co napisalem?