|
Wisła grała mega słabo . Najbardziej irytowały mnie te próby wyprowadzenia piłki od linii obrony ,dziesiatki podan wszerz miedzy obroncami nie przynoszace żadnego rezultatu , oprocz podwyzszonego tętna ,że za chwile Widzew przejmie piłke. W sumie czerwona kartka Chaveza właśnie z tego wynikała. Kulawik jak nie potrafi ich nauczyć wyprowadzania piłki ,to niech grają długą piłką .W sumie wczoraj wszyscy zagrali beznadziejnie oprocz Sarkiego
|