|
Dla mnie osobiscie hipoteza wybuchu (co nie oznacza=zamach- tego nie wiem) jest prawdopodobna, jednak uważam, że tego typu posty są niepotrzebne . Mimo wszystko denerwuje mnie te wzajmene obrzucanie siebie gównem.
Sam czasami tracę cierpliwość, ale wole zacisnąć zęby niż komuś pojechać. Jakieś standardy trzeba zachować- to nie forum onetu.
Z drugiej strony Arked też bądź wyrozumiały, niektórym faktycznie puszczają czasami nerwy- zwłaszcza, że osoby, które zadają pytania są wrzucane do worka z "fanatykami" ,"Wolakami", "oszołomami" itp.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 27.04.2013 o godz. 11:24.
|