Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 27.04.2013, 08:35
arti napisał(a):Wyświetl post
Niewielka strata do pucharów jest faktem.
Ale zważywszy na poziom pokazany wczoraj i kolejnych rywali to nasz awans do pucharów będzie dla mnie wydarzeniem podobnym do wygranej i awansu z Saragossą.
Puchary?
w tym składzie?
dajcie spokój
chyba że chcecie zobaczyć oklep od kopaczy z Armenii, Mołdawii czy innego Azerbejdżanu
bo w takie cuda że w składzie pojawią się: napastnik który strzela gole, środkowy pomocnik który potrafi rozegrać piłkę, dwóch bocznych obrońców - przy czym jeden z lewą nogą do grania a nie do podpierania i bramkarz który umie grać nogami to ja już nie wierzę.
Do końca sezonu ogrywać się powinni Uryga, Stolarski, no nie wiem może Kamiński i ewentualnie Buksa. Tak żeby w przyszłym sezonie można już ich było spokojnie wstawiać do składu. Marzenia o Europie schowajmy do kieszeni.
Ostatnio edytowane przez emjot : 27.04.2013 o godz. 08:39.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując