Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23342
Stary 27.04.2013, 08:27
studio napisał(a):Wyświetl post
Kasa dla Siejewicza przelana?
Jasne, że tak. Tak samo jak i dla tych sędziów http://www.youtube.com/watch?v=vooNSD0HFUw

kibic AmikoLechaKoruptororza pyta się o przelewanie kasy dla sędziów ironia losu. Już wiem czemu Reiss wrócił na Bułgarską.
Odpowiedz cytując