studio napisał(a):

|
Kasa dla Siejewicza przelana?
|
Jasne, że tak. Tak samo jak i dla tych sędziów
http://www.youtube.com/watch?v=vooNSD0HFUw
kibic AmikoLechaKoruptororza pyta się o przelewanie kasy dla sędziów

ironia losu. Już wiem czemu Reiss wrócił na Bułgarską.