Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 27.04.2013, 08:15
thechris napisał(a):Wyświetl post
3 pkt od pucharów... patrząc na pary to Polonia może być 4 miejscu po tej kolejce i 5 pkt nad Wisłą...
Niewielka strata do pucharów jest faktem.
Ale zważywszy na poziom pokazany wczoraj i kolejnych rywali to nasz awans do pucharów będzie dla mnie wydarzeniem podobnym do wygranej i awansu z Saragossą.
Odpowiedz cytując