rafkur napisał(a):

|
Misiu kolorowy ale większość wali Barcelona itp. Oglądam ją tak jak oglądam filmy z Angelina Jolie co nie zmienia faktu, że posuwam żonę a nie walę konia przy zdjęciach celebrytek.
|
A mógłbyś go z łaski swojej nie cytować? Niektórzy z nas maja go w ignorowanych nie bez powodu...