Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 27.04.2013, 00:35
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Robił trochę wiatru, ale zazwyczaj niewiele z tego wynikało. Bramki nie wypracował, dostał podanie...
Otóż wypracował będąc cały czas w ruchu i stosując pressing. Podbiegając do zawodnika zmusił go do uderzenia słabszą nogą (?) przez co ten skiksował. Gdyby się po prostu bujał czekając aż piłka znajdzie się koło niego jak to ma w zwyczaju 99% polskich piłkarzy, to żadnej sytuacji by nie było, koleś przełożyłby sobie piłkę na lepszą nogę.

Tak samo - nie byłoby czerwonej kartki Chaveza i rzutu wolnego sprzed pola karnego gdyby nie doskoczyli do niego zawodnicy Widzewa.

Błędy trzeba starać się wymusić, a później wykorzystać. Niestety, u nas próbują to robić tylko Kosa, Sarki i Patryk.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.04.2013 o godz. 00:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując