Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 26.04.2013, 23:44
DJ Hazel, a coś Ty takiego świetnego w Małeckim dziś widział?
Robił trochę wiatru, ale zazwyczaj niewiele z tego wynikało. Bramki nie wypracował, dostał podanie...
Prędzej Sarkiego trzeba uznać, za najlepszego gracza meczu. Szkoda, że te jego dośrodkowania dzisiaj były za mocne.

Wszyscy się zachwycają tymi młodymi zawodnikami. A ja pytam - jak zagrają, jak na Wisłę przyjedzie ktoś mocniejszy od Widzewa? Bo to, co dziś zagrał Widzew nie licowało z nazwą Ekstraklasa.
Przypomnę, że ta nasza młodzież coś nie może się wydostać z końca tabeli ME...
Odpowiedz cytując