Temat
:
WISŁA Kraków - Widzew Łódź, 26 kwietnia 20:45 (Kibicowsko/piłkarski)
Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
Od: 09.2010
Offline
#
43
26.04.2013, 22:32
anthony09
napisał(a):
Otóż to Stolarski z Urygą do ogrania w następnym meczu. Sarki z Małym napierać
a Boguś strzelać !!
Wystarczy zeby dołożył noge i wywarł troche presji! ale to poza jego kontraktem, jemu płacą za strzelanie do pustej bramki!
grzybek69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzybek69
Znajdź inne posty napisane przez grzybek69