mitmichael napisał(a):

|
Sarki jest niesamowity. Dostal trochge czasu i juz widac tego efekty. Mam nadzieje, ze Bednarz szykuje przedłuzenie z Nim umowy. Bardzo wazne 3 punkty
|
ależ żenada
Sarki...
to jest prawie jedyny ktoś kto wie o co chodzi w kopanej
niestety los dał mu tylko prawą nogę, więc lewą się podpiera i jest dosyć przewidywalny
jak Łobo. Tyle tylko że szybszy, sprawniejszy i bardziej gibki od Ł. ogólnie mniej drewniany.
reszta dno i trzy tony mułu. Może poza Stolarskim, Urygą i Małeckim
momentami.
ps. wybór pomiędzy Gerardem z Bieszczad, Miśkiewiczem a Pareiką
jak między dżumą a cholerą.
Największy problem ww. to brak jakiejkolwiek umiejętności gry nogami.