Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 26.04.2013, 21:58
bozar napisał(a):Wyświetl post
Krótko o Sarkim: Po meczu przykuc go do biurka w klubie i nie puścic do domu póki nowego kontraktu nie podpisze!
Dynamika jak Jean Paulista tylko że do tego technika duuużo lepsza, będzie z chlopaka pożytek.

A propos trybun: widzę, że staje się powoli tradycją na Reymonta, że na czas meczy z Widzewem włączamy tryb piknikowy :|
Ty rozumiem masz włącznik tego trybu na kompie?
Odpowiedz cytując