Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 26.04.2013, 20:26
Krótko o Sarkim: Po meczu przykuc go do biurka w klubie i nie puścic do domu póki nowego kontraktu nie podpisze!
Dynamika jak Jean Paulista tylko że do tego technika duuużo lepsza, będzie z chlopaka pożytek.

A propos trybun: widzę, że staje się powoli tradycją na Reymonta, że na czas meczy z Widzewem włączamy tryb piknikowy :|
Odpowiedz cytując