|
Krótko o Sarkim: Po meczu przykuc go do biurka w klubie i nie puścic do domu póki nowego kontraktu nie podpisze!
Dynamika jak Jean Paulista tylko że do tego technika duuużo lepsza, będzie z chlopaka pożytek.
A propos trybun: widzę, że staje się powoli tradycją na Reymonta, że na czas meczy z Widzewem włączamy tryb piknikowy :|
|