Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#860
Stary 26.04.2013, 18:22
szprotson napisał(a):Wyświetl post
oczywiscie. Brazylijczycy Argentynczycy i cała Afryka od zawsze miała super rewelacyjne murawy.

Na .... budowac Nam akademie skoro Nam potrzeba trenerów - trenerów młodziezy. (jest kilku, ale po sukcesach idą pracowac do pilki seniorskiej bo tam jest wieksza kapusta)

Podsumowując zebys mnie dobrze zrozumiał. Proste boiska sa oczywiscie potrzebne, ale dla NAS nie powinny one być priorytetem. Priorytetem powinno byc coś innego.
Oczywiscie masz racje, dobrze wyksztalceni trenerzy to chyba najwazniejszy punkt w szkoleniu mlodziezy! Ale to nie zmienia faktu, ze caly "osrodek" Wisly Krakow jest w fatalnym stanie i potrzebne sa inwestycje.
Odpowiedz cytując