Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
23337
26.04.2013, 18:12
Pogoń i Wdowiec wreszcie dziś wygrają... traf chce że z Koroną.
Nadzieja Bielska już wyłącznie w skasowaniu Groclinu prze komisję licencyjną.
Ostatnio edytowane przez arti : 26.04.2013 o godz. 18:14.
arti