szprotson a ty myslisz ze na takim boisku wiesz kiedy ci pilka skoczy a kiedy nie

ale pieprzysz. na dobrym boisku piłkarz nie powinien w ogole patrzyć na piłke tylko na sytuacje na boisku, nie powinien zaprzatać sobie głowy tym czy piłka mu skoczy/nieskoczy/stanie w błocie.
Wisla powinna miec co najmniej 3-4 boiska treningowe i chyba kazdy się z tym zgodzi tylko ty zaczynasz szukać kwadratowych jaj. kluby z podhalanskiej A klasy mają lepsze murawy niż to boisko na ktorym gra i trenuje przyszłośc Wisły. tragedia
pozniej przyjexdza 26letni seler z nigeri ktory nie grał w piłke od roku i swoją techniką zawstydza "swietnie" wyszkolonego Chrapka