wolfy napisał(a):


Tak bardzo stawki poszły w górę!?
|
To juz musisz Leszka Saksa zapytać co i jak.

Mimo, ze "poza" interesem pare lat to powinien sie orientować.
Cytat:
|
Probujesz byc dowcipny a Cie Piter ladnie wypunktowal. Kasa dla Siejewicza przelana?
|
Nie. Czekamy az pewna firma AGD wywiąze sie z długu wobec pewnego arbitra z Bydgoszczy. Niejakiego Stefanskiego.

Juz pomijam kwestie pana Pawła Raczkowskiego.
Pozatym "kontrakt" Siejewicza obowiazuje do konca sezonu wiec nie widze sensu w płaceniu mu za pojedyncze mecze. Nastepny popis juz w Gliwicach.