Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23336
Stary 26.04.2013, 17:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post


Tak bardzo stawki poszły w górę!?
To juz musisz Leszka Saksa zapytać co i jak. Mimo, ze "poza" interesem pare lat to powinien sie orientować.

Cytat:
Probujesz byc dowcipny a Cie Piter ladnie wypunktowal. Kasa dla Siejewicza przelana?
Nie. Czekamy az pewna firma AGD wywiąze sie z długu wobec pewnego arbitra z Bydgoszczy. Niejakiego Stefanskiego. Juz pomijam kwestie pana Pawła Raczkowskiego.


Pozatym "kontrakt" Siejewicza obowiazuje do konca sezonu wiec nie widze sensu w płaceniu mu za pojedyncze mecze. Nastepny popis juz w Gliwicach.
Ostatnio edytowane przez killzone : 26.04.2013 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując