Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#857
Stary 26.04.2013, 16:16
oczywiscie. Brazylijczycy Argentynczycy i cała Afryka od zawsze miała super rewelacyjne murawy.

aha i co do tekstu jak ma sie chłopak nauczyc przyjmowac jak mu sie piłka odbija od kretowiska. No więc normalnie, tzn. najpierw sie nauczy ze piłke sie klei przed kozłem a potem nauczy się ją przyjmować. A to że jest kretowisko to bardzo dobrze, nauczy chłopaka tego zeby nie patrzył tylko na piłke a równiez na zachowanie przeciwnika (w tym przypadku kretowisko)
3 czy 4 lata temu problemem był brak stadionów, podgrzewanej murawy itp itd. Teraz to jest a liga dalej idzie do tyłu a nie do przodu.
Na .... budowac Nam akademie skoro Nam potrzeba trenerów - trenerów młodziezy. (jest kilku, ale po sukcesach idą pracowac do pilki seniorskiej bo tam jest wieksza kapusta)

Podsumowując zebys mnie dobrze zrozumiał. Proste boiska sa oczywiscie potrzebne, ale dla NAS nie powinny one być priorytetem. Priorytetem powinno byc coś innego.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując