Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
23329
26.04.2013, 15:37
Sartre
napisał(a):
Ale za to Pucharów Polski kupiliśmy sobie najwięcej
Poza tym coś Ci się pomyliło z tym Żurawskim: 5 x Wisła 2 x Celtic to łącznie 7, co nichuchu nie chce być więcej od 9 (czy nawet 8, jeżeli komuś 1993 nie pasuje).
To samo Brożek, nawet jeżeli mu liczyć mistrzostwo z 99 (trochę śmieszne, skoro miał wtedy 15 lat) miałby łącznie 7 tytułów mistrzowskich.
No żeby to legionista musiał wiślakowi tłumaczyć kiedy i gdzie grały żywe legendy Wisły...
Żuraw
5xWisła
3xCeltic
1xOmonia
9>8
Broziu
7xWisła
1xCeltic
+ MP juniorów i ME U-18
Ostatnio edytowane przez piter116 : 26.04.2013 o godz. 15:43.
piter116
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter116
Znajdź inne posty napisane przez piter116