Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23329
Stary 26.04.2013, 15:37
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Ale za to Pucharów Polski kupiliśmy sobie najwięcej

Poza tym coś Ci się pomyliło z tym Żurawskim: 5 x Wisła 2 x Celtic to łącznie 7, co nichuchu nie chce być więcej od 9 (czy nawet 8, jeżeli komuś 1993 nie pasuje).

To samo Brożek, nawet jeżeli mu liczyć mistrzostwo z 99 (trochę śmieszne, skoro miał wtedy 15 lat) miałby łącznie 7 tytułów mistrzowskich.

No żeby to legionista musiał wiślakowi tłumaczyć kiedy i gdzie grały żywe legendy Wisły...
Żuraw
5xWisła
3xCeltic
1xOmonia

9>8

Broziu
7xWisła
1xCeltic
+ MP juniorów i ME U-18
Ostatnio edytowane przez piter116 : 26.04.2013 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując