karas1983 napisał(a):

Już nie możecie sie doczekać co? Tak blisko i tak daleko
Bo jak narazie to Maciej Żurawski w swojej karierze zdobył wiięcej tytułów Mistrzowskich niż Legia w swojej blisko stuletniej historii. A Paweł Brożek tyle samo. Chichot losu?
|
Ale za to Pucharów Polski kupiliśmy sobie najwięcej
Poza tym coś Ci się pomyliło z tym Żurawskim: 5 x Wisła 2 x Celtic to łącznie 7, co nichuchu nie chce być więcej od 9 (czy nawet 8, jeżeli komuś 1993 nie pasuje).
To samo Brożek, nawet jeżeli mu liczyć mistrzostwo z 99 (trochę śmieszne, skoro miał wtedy 15 lat) miałby łącznie 7 tytułów mistrzowskich.
No żeby to legionista musiał wiślakowi tłumaczyć kiedy i gdzie grały żywe legendy Wisły...
