Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.04.2013, 14:41
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Faktycznie 3 litrowa jednostka BMW o oznaczeniu m54b30 jest świetna. Ciągnie od samego dołu prawie jak diesel i ochoczo rozpędza się do 250 km/h. Niestety ma spory apetyt na olej. Spalanie jest faktycznie porównywalne do 2 litrówek, ale tych BMW z 6 garami, czyli miasto 12-13 litrów, rzecz jasna z manualem.

ted: Zadbana X5 za 14tys.? PLN? Nie ma szans!
Właśnie łamię się nad 3.0 lub 2.8 z gazem sekwencją. Masz może jakieś doświadczenia, znasz opinie jak te silniki przyjmują gaz ?
Odpowiedz cytując