|
A ja uważam(fatalnie to ukazuje naszą sytuację kadrową), że Mączyński, z grą z poprzedniej rundy, lub z początku tej, byłby wzmocnieniem składu. Na pewno byłby bardziej użyteczny, niż Garguła. Co nie zmienia faktu, że jeżeli Chrapkowi kończy się kontrakt, to powinniśmy go przedłużyć, ale nie za wszelką cenę. Powinniśmy mu dać taki kontrakt, jaki odzwierciedla jego tymczasowy poziom, nie więcej.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|