Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20271
Stary 26.04.2013, 12:51
nie poziom wyżej. Ten sam poziom, tyle że Chrapek przynajmniej potrafi sie obrócić na piłce i z piłką. Brud to poziom niżej. Burliga to inna drewniana pozycja.
Wg. mnie transfer to wzmocnienie zespołu, a Mąka wg. mnie takim wzmocnieniem by nie był.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując