|
nie poziom wyżej. Ten sam poziom, tyle że Chrapek przynajmniej potrafi sie obrócić na piłce i z piłką. Brud to poziom niżej. Burliga to inna drewniana pozycja.
Wg. mnie transfer to wzmocnienie zespołu, a Mąka wg. mnie takim wzmocnieniem by nie był.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|