Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27110
Stary 26.04.2013, 11:35
Czy jest jakaś realna szansa żeby zostać jeszcze studentem czy coś takiego... mam zajebistą opcję na dodatkową pracę... ale niestety warunkiem koniecznym jest status studenta... jakaś szkoła policealna czy coś takiego, gdzie jeśli będę chodził i będę miał legitkę, opłacę sobie ubezpieczenie to dostanę zatrudnienie. PILNE!! tak pasowałoby mi załatwić to na dniach...
Odpowiedz cytując