Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9097
Stary 26.04.2013, 08:12
Od poczatku tej wiosny kupuje sobie bilety przez internet. No ja pierdziele ale ulga! Takie to proste, latwe i przyjmne. 2 minuty i gotowe. DLACZEGO NIE DALO SIE TEGO ZROBIC WCZESNIEJ? To pytanie retoryczne tylko.

Z drugiej strony zaskakuje mnie ciagle duza ilosc ludzi kupujaych bilety przed meczem z okienka. Przeciez KK juz maja to po co stoja w tej kolejce zamiast kupic normalnie przez net? Nie wierze ze nie maja dostepu do netu...
DysoN
Odpowiedz cytując