|
Od poczatku tej wiosny kupuje sobie bilety przez internet. No ja pierdziele ale ulga! Takie to proste, latwe i przyjmne. 2 minuty i gotowe. DLACZEGO NIE DALO SIE TEGO ZROBIC WCZESNIEJ? To pytanie retoryczne tylko.
Z drugiej strony zaskakuje mnie ciagle duza ilosc ludzi kupujaych bilety przed meczem z okienka. Przeciez KK juz maja to po co stoja w tej kolejce zamiast kupic normalnie przez net? Nie wierze ze nie maja dostepu do netu...
|