wolfy napisał(a):

Reasumując - jeżeli się z nim klub nie dogada w sprawie kontraktu (a podobno są problemy), to raczej z jego winy: chciał za dużo. Nie uważam go za piłkarza którego należy przedłużać za wszelką cenę.
|
Źródło podasz, czy standardowo pierdzisz od rzeczy? Bo nie natrafiłem na żadną informację o jakichkolwiek negocjachach o przedłużeniu kontraktu z Chrapkiem, kontrakt to on ma do 2014, podpisany w chwili jak miał 16 lat, także sobie wyobraź jakie "kokosy" zarabia (jeżeli w ogóle widział przelew na oczy)
I weź zmień płytę bo jesteś monotematyczny jak teksty piosenek zespołu Kombi, dwudziesty post pod rząd na temat tego samego zawodnika, kobietę Ci wyrwał czy co ?