Dostałem tylko pismo o zmianie regulaminu i możliwości wypowiedzenia umowy do miesiąca - bez szczegółów.
Jeśli zmieniają regulamin to zawsze było tak że można było zrezygnować. Wypowiedzieć z karą umowną to nie sztuka i nie potrzeba do tego żadnych zmian w regulaminie
