JacobCFC napisał(a):

|
Poza tym gdybyś trenował z naszymi gwiazdkami i w obecnej ich formie nie obstawał od nich to dlaczego miałbyś zarabiać grosze, przy ich najwyższych pensjach w lidze?
|
Nikt nie da mu takiej kasy tylko dlatego, bo inni tyle zarabiają, nie po to są robione czystki z wysokich kontraktów. Jak Pan Chrapek tego nie rozumie to można śmiało postawić na nim krzyżyk, bo żeby być dobrym piłkarzem trzeba mieć dobre nogi i głowę - pierwszego mu brakuje, dodatkowo jak widać tego drugiego chyba też za bardzo nie ma.