Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20265
Stary 26.04.2013, 07:30
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Poza tym gdybyś trenował z naszymi gwiazdkami i w obecnej ich formie nie obstawał od nich to dlaczego miałbyś zarabiać grosze, przy ich najwyższych pensjach w lidze?
Nikt nie da mu takiej kasy tylko dlatego, bo inni tyle zarabiają, nie po to są robione czystki z wysokich kontraktów. Jak Pan Chrapek tego nie rozumie to można śmiało postawić na nim krzyżyk, bo żeby być dobrym piłkarzem trzeba mieć dobre nogi i głowę - pierwszego mu brakuje, dodatkowo jak widać tego drugiego chyba też za bardzo nie ma.
Odpowiedz cytując