Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
ted
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1494
26.04.2013, 03:44
jak w temacie, zna ktoś jego markę? na masce miał różne liczniki ciśnienia itp jakies auto chyba do scigania na 1/4 mili jak w USA
http://oi42.tinypic.com/210d06e.jpg
ted
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ted
Znajdź inne posty napisane przez ted