Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2107
Stary 25.04.2013, 23:25
Mam pytanie - czy w trakcie jednoosobowego funkcjonowania Jacka Bednarza na wszystkich możliwych stanowiskach w klubie i zarządzie Wisły Kraków - nie należałoby zmienić tytułu tego tematu na oddający ponurą rzeczywistość klubową czyli -- Wisła JACKA BEDNARZA - podejście nr. II - rok III jednoosobowego zarządzania

Aby łatwiej było ocenić jego katastroficzne efekty pracy w Wiśle, tak sportowe, jak i finansowe, zwłaszcza w nadchodzącym sezonie.

Oczywiście tytuł tego tematu funkcjonowałby wyłącznie do czasu powrotu normalności klubowej wraz ze zmianami personalnymi w klubie, zwłaszcza w miejsce tego syndyka Wisły, obcego klubowi do stopnia frustracji Cupiała, niezasłużenie karzącej Wisłę tym człowiekiem demolką, mimo zapowiedzi Cupiała o odbudowie Wisły zniszczonej ............raczej przez Jacka Bednarza właśnie, bo ileż jeszcze można obwiniać Basałaja za 2 lata ostatnich rządów Bednarza .
Ostatnio edytowane przez kot : 25.04.2013 o godz. 23:31.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując